Anđela Đuričić pokušala je da napravi od sebe žrtvu nakon što je žena njenog dečka Ana Ćurčić ušla u Zadrugu.
-Jao, Anđo, šta si ti sebi napravila – plakala je Anđela.
-Mene je strah kako ćeš ti da se izboriš sa tim – dodala joj je Ana Spasojević, prenosi Kurir.
-Vraćam se u realnost sada – rekla je Anđela.
Podsetimo, Anđela i Zvezdan su nakon ulaska njegove bivše nevenčane supruge Ane Ćurčić doživeli veliki stres. Zvezdan je Anđeli rekao šta je pričao sa Anom, a zatim joj saopštio da mu treba „dva dana“ kako bi se izolovao i odmorio glavu.
– Ona mi je rekla sve i za sve je u pravu, priznao sam da sam ispao p**ka, ustala je i otišla – rekao je Zvezdan.
– Okej, pitam te da znam da li ste bar to završili. Mislim znam da je to početak. Ne brini, ja ću biti super – rekla je Anđela.
UDARNA VEST.rs