Ministarka za brigu o porodici i demografiju Srbije, Darija Kisić Tepavčević, oglasile se na svom instagram nalogu povodom napada na sina predsednika Srbije, Danila Vučića i njegove posete Republici Srpskoj
– Kad napadneš dete i ugroziš njegovu bezbednost napao si najsvetije za svakog normalnog čoveka na ovoj planeti.
Kad napadneš porodicu, napao si bazu, napao si bit, izvor postojanja i razlog zbog kojih se svako od nas bori u životu.
Puna podrška za predsednika Republike Srbije Aleksandra Vučića i njegovu porodicu, a oni koji bez trunke srama i stida napadaju njega i njegove najmilije zaslužuju samo jednu poruku – nikada nećete imati njegovu snagu i posvećenost da se borite i izborite za Srbiju i njene bolje rezultate i srce da iskreno volite svoju zemlju.
Vi koji ne volite svoju otadžbinu pustite one koji je vole da to rade svim srcem i da se svakog dana, iz sve snage, bore za bolji život naših građana – objavila je ministarka na svom Instagram profilu.
UDARNA VEST.rs