ZORANA ARUNOVIĆ NAJUSPEŠNIJA SA TRI ZLATA: Najsjajnijim odličjem se okitio i Damir Mikec

Srpski strelci Zorana Arunović i Damir Mikec osvojili su danas zlatne medalje u pojedinačnoj konkurenciji poslednjeg dana 47. internacionalnog prvenstva Beograda.

Prvenstvo Beograda je okupilo preko 300 takmičara iz 11 zemalja, a Arunović je najbolja učesnica turnira, pošto je u tri dana osvojila isto toliko prvih mesta, piše Kurir.

Posle zlatne medalje sa Mikecom u miksu, osvojene u petak, u subotu je trijumfovala u pojedinačnoj konkurenciji na Trofeju Beograda, a danas stavila tačku na zlatan niz.

Mikec je na Trofeju Beograda u pojedinačnoj konkurenciji bio treći.

Srpski strelci su danas osvojili četiri medalje. Sem Zorane i Damira, na pobedničko postolje poslednjeg dana popele su se Teodora Vukojević i Andrea Arsović, drugoplasirana odnosno trećeplasirana vazdušnom puškom.