UŽIVO, VIDEO: SRBIJA – BAHREIN, Orlovi GAZE i NAPADAJU! Piksi izveo Tadića i Sergeja!

SRBIJA – BAHREIN 3:1

Drugo poluvreme:

85. minut- Završni

80. minut – Eraković je u igri umesto Milenkovića

79. minut – Ređaju se šanse pred golom Bahreina, pokušao je Grujić ali je bio neprecizan

76. minut – Pavlović pogađa prečku nakon prekida

69. minut – Odlična asistencija Đuričića za Jovića, ali je defanzivac Bahreina otklonio opasnost.

64. minut – Lazović je sjajno centrirao sa desne strane, Vlahović natrčao na loptu, ali nije bi precizan

60. minut – Selektor Stojković čuva ključne igrače za duel protiv Brazila. Dušan Tadić i Sergej Milinković Savić su završili meč, u igri su Filip Đuričić i Marko Grujić

51. minut – GOOL, Vlahović, Srbija gazi u drugom poluvremenu 3:1. Tadić je uzvratio asistenciju Vlahoviću za rutinsku egzekuciju.

50. minut – GOOL, Tadić, Srbija ponovo vodi 2:1. Vlahović je proigrao kapitena Srbije koji fintom izbacuje rivala i plasira loptu u mrežu.

Selektor Stojković je u poluvremenu izvršio dve izmene. Umesto Stefana Mitrovića u igri je Lazović. Vlahović je zamenio Živkovića. Ofanzivne promene napravio je Piksi