SRAMNA ODBRANA Vozač koji je usmrtio devojčicu (3) na Karaburmi saslušan u Tužilaštvu

Igor D, vozač kombija koji je juče u beogradskom naselju Karaburma pregazio trogodišnju devojčicu, saslušan je danas u Prvom tužilaštvu gde je, kako prenosi Blic, negirao izvršenje krivičnog dela.

On je, nezvanično prenose Novosti, rekao da ne spori događaj, ali smatra da nije odgovoran što se na putu našlo dete od tri godine koje, prema njegovim navodima, nije mogao da vidi.

On je rekao da sebe ne smatra odgovornim za to. 

Tužilaštvo je predložilo da mu sud odredi pritvor zbog sumnje da bi mogao da ponovi delo, pri tome ceneći njegovu raniju prekršajnu osuđivanost i nepoštovanje saobraćajnih propisa.

UDARNA VEST.rs

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare