POBEDA PARTIZANA NAD ČUKARIČKIM 2:0 (1:0)

Utakmica 36. kola Superlige Srbije igra se od 16:40 između fudbalera Čukaričkog i Partizana. Utakmica duela između drugog i trećeg na tabeli  je počela i već u prvom minutu, nakon 20 sekundi od starta utakmice, Aleksandar Šćekić se izborio i dao gol za vođstvo Partizana!
Neverovatan početak meča i šok za domaćina. Centrirao je Urošević sa leve strane, Šćekić pobegao čuvarima i potpuno sam tukao glavom i pogodio kontra ugao.

Na kraju prvog poluvremena rezultat je 1:0 za Partizan.
Partizan je u 80 minutu poveo 2:0 golom Vujačića. Lazar Marković je ubacio loptu iz kornera, koju je Vujačić sproveo u mrežu.

Startne postave

Čukarički: Petrović – Stevanović, Šapić, Drezgić, Kamenović – Docić, Mijailović – Pantić, Kovač, Kajević – Jovanović.

Partizan: Stojković – Miljković, S. Marković, Vujačić, Urošević – Zdjelar, Šćekić – Jojić, Natho, Jović – Holender.