Srbija prva u grupi, savladala Azerbejdžan sa 2:1 (1:0)

Fudbalska reprezentacija Srbije gostuje Azerbejdžanu u utakmici trećeg kola A grupe kvalifikacija za Mundijal u Kataru. Azerbejdžan – Srbija (0:1) , Srbija je povela u prvom poluvremenu golom A.Mitrovića u 16. minutu, međutim Azerbejdžan izjednačava golom Mahmudova iz penala u 58. minutu . Srbija je u 81. minutu povela novim golom A. Mitrovića, njegov 5 gol za tri kvalifikacine utakmice .Konačena ishod utakmice koja je trajala 95 minuta 2:1 za Srbiju.

AZERBEJDŽAN (4-4-2) : Magomedalijev – Medvedev, B. Husejnov, Badalov, Krivotajuk – A. Husejnov, Mahmudov, Ibrahimli, Salahli – Nuriev, Gorbani

SRBIJA (3-4-1-2) Rajković – Spajić, S. Mitrović, Pavlović – Kostić, Maksimović, Gudelj, Radonjić – Milinković-Savić – Tadić – A. Mitrović.