MARIJA ŠERIFOVIĆ DOVELA SINA NA SNIMANJE „ZVEZDE GRANDA“ Pevačica se svađala sa žirijem, a onda otišla po Marija: „Sad smo jači“

Pevačica Marija Šerifović pre godinu dana dobila je sina Marija uz pomoć surogat majke u Los Anđelesu.

Ona je ostvarila svoju najveću želju – da postane majka, te uživa svakodnevno u roditeljstvu. Marija koristi svaki trenutak da provede na naslednikom, a sada ga je dovela i na snimanje emisije „Zvezde Granda“.

Šerifovićka se u jednom trenutku raspravljala sa članovima žirija, te je potom otišla po sina i poručila: 

„Imam malog posetioca, evo mi ga junior u rukama, izvinite“, rekla je ona i iznenadila sve u studiju.

„Daj ga ovamo da ga vidimo“, rekao je Dragan Stojković Bosanac. 

„Sad sam jača, čujemo vas oboje, samo vi pričajte“, poručila je Marija.

UDARNA VEST.rs (Blic)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare