Pevačica Marija Šerifović pre godinu dana dobila je sina Marija uz pomoć surogat majke u Los Anđelesu.
Ona je ostvarila svoju najveću želju – da postane majka, te uživa svakodnevno u roditeljstvu. Marija koristi svaki trenutak da provede na naslednikom, a sada ga je dovela i na snimanje emisije „Zvezde Granda“.
Šerifovićka se u jednom trenutku raspravljala sa članovima žirija, te je potom otišla po sina i poručila:
„Imam malog posetioca, evo mi ga junior u rukama, izvinite“, rekla je ona i iznenadila sve u studiju.
„Daj ga ovamo da ga vidimo“, rekao je Dragan Stojković Bosanac.
„Sad sam jača, čujemo vas oboje, samo vi pričajte“, poručila je Marija.
UDARNA VEST.rs (Blic)