Partizan se zahvalio još jednom igraču uz lepu poruku

Košarkaški klub Partizan se oprostio od još jednog prvotimca uz lepu poruku pozdrava i zahvalnosti.

Klub će napustiti Džejlin Smit, koji je dres crno-belih nosio tek pola prethodne sezone, ali ostavio je dobar utisak u završnici.

– Džejlin Smit će karijeru nastaviti u drugom klubu. Nakon što je tokom sezone za nama pojačao redove crno-belih, iskusni plejmejker neće produžiti svoj boravak u Partizanu. Partizan želi Džejlinu puno sreće i uspeha u nastavku karijere! – napisao je Partizan.

Džejlin Smit će naredne sezone igrati za ekipu Baščešehira, kako je klub danas objavio.

UDARNA VEST.rs(Telegraf.rs)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare