Košarkaški klub Partizan se oprostio od još jednog prvotimca uz lepu poruku pozdrava i zahvalnosti.
Klub će napustiti Džejlin Smit, koji je dres crno-belih nosio tek pola prethodne sezone, ali ostavio je dobar utisak u završnici.
– Džejlin Smit će karijeru nastaviti u drugom klubu. Nakon što je tokom sezone za nama pojačao redove crno-belih, iskusni plejmejker neće produžiti svoj boravak u Partizanu. Partizan želi Džejlinu puno sreće i uspeha u nastavku karijere! – napisao je Partizan.
Džejlin Smit će naredne sezone igrati za ekipu Baščešehira, kako je klub danas objavio.
UDARNA VEST.rs(Telegraf.rs)