U Urgentni centar u Beogradu, juče oko 7 sati ujutru, sa teškim povredama glave primljen je P.Đ. (59), saznaje „Telegraf.rs“.
Lekari su mu konstatovali orelom lobanje i o svema obavesti policiju.
P.Đ. je, kako saznajemo, nađen na ulici na Vračaru krvave glave i u teškom stanju.
On je lekarima rekao da se „okliznuo, pao i udario glavom o trotoar“.
O ovom slučaju je obavešteno i tužilaštvo, pa se proverava tvrdnja povređenog P.Đ.
UDARNA VEST.rs(Telegraf.rs)