Nadrilekarka koja je imala ordinaciju na 20. spratu zgrade Beograda na vodi, podsetimo, uhapšena je 3. marta i posle saslušanje je prebačena u Centralni zatvor
Na predlog javnog tužioca Prvog osnovnog javnog tužilašta Snežani Stević, osumnjičenoj da je sa falsifikovanom diplomom izvodila medicinske zahtvate u salonu u Beogradu na vodi, produžen je pritvor.
– Prema osumnjičenoj S.S. (48), kojoj je stavljeno na teret izvršenje krivičnog dela falsifikovanje isprave i krivičnog dela nadrilekarstvo i nadriapotekarstvo , rešenjem Prvog osnovnog suda u Beogradu produžen pritvor u trajanju od 30 dana jer postoje osobite okolnosti koje ukazuju da bi osumnjičena boravkom na slobodi uticati na svedoke – saopšteno je iz Prvog osnovnog javnog tužilaštva.
Nadrilekarka koja je imala ordinaciju na 20. spratu zgrade Beograda na vodi, podsetimo, uhapšena je 3. marta i posle saslušanje je prebačena u Centralni zatvor
Tužilaštvo je, sumnjiči da je falsifikovala diplomu Medicinskog fakulteta u Prištini i pružala stomatološke i usluge antiejdžing tretmana. Nju je, navodno, prijavilo najmanje 40 pacijenata.
Kako piše Kurir, žene koje su išle na tretmane podmlađivanja kod lažne doktorke biće saslušane tokom istrage koja je pokrenuta i stepen oštećenja koji im je Snežana S. nanela „uslugama“ koje je pružala, a za koje nije imala ni diplomu niti odgovarajuće znanje, biće utvrđen.
Prema nezvaničnim informacijama, doktorka je na saslušanju priznala da je pružala usluge estetske stomatologije i antiejdžing tretmana, ali je tvrdila da je završila Medicinski fakultet i da je njena diploma prava.
– Ona se sumnjiči da je od 21. novembra 2021. do hapšenja u svojoj stomatološkoj ordinaciji pružala stomatološke i usluge antiejdž medicine, iako je naknadnim proverama utvrđeno da je diplomu fakulteta falsifikovala – saopšteno je prethodno iz tužilaštva. Inače, Snežana S. je bila aktivna na društvenim mrežama na kojima je često objavljivala fotografije.
UDARNA VEST.rs(republika)