Balkanska zvezda Svetlana Ceca Ražnatović održala je spektakularan nastup u Crnoj Gori, gde je diskoteka Top Hill bila ispunjena do poslednjeg mesta.
Publika je do ranih jutarnjih sati pevala njene najveće hitove, a nakon koncerta pevačica je govorila o najlepšim vestima koje su obeležile njenu porodicu.
Naime, Cecina ćerka Anastasija Ražnatović nedavno se porodila i na svet donela sina Ilijana, a pevačica nije krila koliko je srećna zbog prinove.
– Presrećna sam, još nisam videla bebu, morala sam da odradim zakazani koncert, odmah u nedelju ujutru idem za Španiju. Ja sam prebogata žena kada su te stvari u pitanju, ne postoji ništa lepše. Sve je prolazno u životu, i novac i slava i bogatstvo i kojekakvi uspesi, kada imate zdravu porodicu kad imate mnogo dece u toj istoj deci da se rađaju živa zdrava i prava ne postoji veća nagrada i veća sreća, to je dar od Boga – rekla je Ceca Ražnatović i otkrila da nije bilo suza radosnica.
– Pa kad? To ćemo uživo.
Otkrila je da su Anastasija i beba dobro, kao i da je sa ćerkom i porodicom sve vreme bila u kontaktu putem video-poziva.
– Anastasija je odlično, beba je odlično. Videli smo se samo preko video poziva. Veljko je već tamo sa Bogdanom, očekujem se i ja i stižem u nedelju. Mali se menja, svakim danom je drugačiji – rekla je pevačica.
Ceca je progovorila i o odluci svoje ćerke da trudnoću sačuva daleko od očiju javnosti.
– Nisam ja ništa čuvala, to je njihova želja bila da bude njihova privatna stvar što smatram da je potpuno okej. Nije to bila tajna za moj bliski krug prijatelja, oni su ispoštovali njihovu želju, nije to mali broj ljudi da je ona u drugom stanju. Videli ste i sami da to nijedne sekunde nije došlo do javnosti, nego onog momenta kada su roditelji objavili. To je njihovo dete, oni odlučuju o tome.
Pevačica je otkrila i da je Anastasija do samog porođaja bila veoma aktivna.
– Anastasija i ja se non stop čujemo, baš se oko svega konsultujemo. Duže je trajao naš razgovor kada se porodila. Ona je htela da se prirodno porodi, ali nije moglo i porođaj je bio carskim rezom. To je normalan čin za jednu ženu, ja sam prošla kroz to, sad ona.Ona je hrabra mlada žena i jako sam ponosna na nju. Nemanja i svekrva su sve vreme bili uz nju, svekar, dever Dragiša, zaova Vanja, porodično se nisu odvajali od nje. To je savršen primer da vidite kako funkcioniše jedna zdrava porodica. Niko od njenih nije bio tu, oni su joj bili prava podrška, mnogo sam im zahvalna, oni su sada njena porodica. Ja sam mislila da će Anastasija poslednjih meseci biti troma zbog težine i svega, jer većini trudnica se to dešava. Ona je izlazila na večere, nosila štikle i pokretna živahna trudnica – rekla je Ceca.
Otkrila je i da je zbog poslovnih obaveza propustila porođaj.
– Ja sam bila 12 dana u Španiji, ja sam se nadala da će me sačekati da prođe 17. pa da i ja budem prisutna… Ali sećam se da me je Veljko pitao kada se vraćam i ja sam rekla 14., a on je rekao da će se poroditi ili 14. ii 15. Rekla sam mu: „Ajde ćuti molim te, ja sam u svojoj glavi zamislila da to bude 17. ali Veljko je bio u pravu“.
O imenu Ilijan
Na kraju je istakla da se nikada nije mešala u izbor imena za unuke.
– Ja se u imena za decu ne mešam, i Veljko i Bogdana su birali imena svojoj deci. Nemanja i Anastasija su kao i sada izabrali sami, i ja sam sa svojim mužem birala decu u to se ne mešam.
Šta je sve Ceca otkrila nakon koncerta u Crnoj Gori, pogledajte u videu na početku teksta.
UDARNA VEST.rs (Telegraf.rs)