Luna koja je u prvoj sezoni rijalitija osvojila drugo mesto, a zatim u drugoj sezoni odnela pobedu, prvi put je otvoreno govorila o tome da li joj je honorar za učešće u rijalitiju u potpunosti isplaćen.
Gostujući u podkastu kod , Luna je otkrila da je honorar dobila, ali je priznala da su joj zbog kršenja pojedinih pravila tokom boravka u rijalitiju odbijani određeni iznosi.
PROČITAJTE JOŠ:
– Da! Imala sam kazne, kad kršiš pravila oduzima ti se honorar, ali ovo sve što sam dogovorila i ispoštovala, sve sam dobila – rekla je Luna u podkastu kod Bokija 13.
Pored rijaliti karijere, Luna Đogani i Marko Miljković danas najveći deo prihoda ostvaruju putem Jutjuba.
PROČITAJTE JOŠ:
Par, osim kanala na kojem objavljuje porodične vlogove, od maja 2024. godine vodi i zajednički kanal na kojem Luna snima podkast. Zahvaljujući velikoj gledanosti oba kanala, ostvarili su impresivne rezultate.
Luna Đogani, multimedijalna ličnost
PROČITAJTE JOŠ:
Prema dostupnim podacima, njihovi Jutjub kanali zajedno imaju oko 161 milion pregleda. Na osnovu procenjene zarade od oglasa na ovoj platformi, koja u proseku iznosi između 800 i 1.000 evra na milion pregleda, procenjuje se da su Luna Đogani i Marko Miljković tokom 2025. godine ostvarili prihod veći od 400.000 evra, piše .
UDARNA VEST.rs(republika)