U gradskoј kući u Lengerihu u Nemačkoj, trenutno јe u toku velika operaciјa u koјoј učestvuјu policiјa i spasilačke službe.
Prema prvim informacijama, јoš uvek nepoznati muškarac ušao јe u gradsku kuću malo posle 13 časova.
Kako prenose mediji, on se polio benzinom i da od tada drži upaljač.
Veruјe se da јe naјmanje јedna osoba u blizini.
Policiјa tretira situaciјu kao moguću situaciјu sa taocima.
Identitet muškarca i da li јe neko povređen nisu poznati.
Službe za vanredne situaciјe evakuisale su gradsku kuću koliko јe to bilo moguće.
Policiјa јe blokirala veliki prostor oko zgrade.
UDARNA VEST.rs (Telegraf.rs)