Oglasio se Partizan: Sterling Braun napustio crno-bele!

Košarkaški klub Partizan zvanično je potvrdio da Sterling Braun napušta Humsku.

– Sterling Braun nastavlja karijeru u drugom klubu. Nakon dve sezone u crno-belom dresu, doskorašnji bek Partizana će uz dogovoreno obeštećenje promeniti sredinu i nastaviti karijeru u drugom timu. Srećno SB – stoji u tekstu.

UDARNA VEST.rs (Telegraf.rs)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare