FSS doneo veliku odluku: Najbolje sudije delegirane za duele u borbi za opstanak

Završnica Superlige Srbije neće doneti možda borbu za titulu, ali će borba za opstanak biti gusta do poslednjeg minuta. Upravo zbog toga, najbolje sudije poslednjeg vikenda šampionata neće suditi plejof, nego plejaut utakmice.

TSC, Radnički iz Kragujevca i Mladost su timovi koji će gledati da izbegnu poslednje raspoloživo mesto koje vodi u Prvu ligu Srbije. Tim iz Bačke Topole gostovaće IMT-u koji je siguran odavno, Radnički će ugostiti Javor koji je ispao u prethodnom kolu, dok će Mladost iz Lučana dočekati poslednjeplasirani Napredak.

Sudijska organizacija FSS-a odlučila je da delegira trenutno najbolje moguće sudije za ove duele. Tako će duel u Loznici gde će se sastati IMT i TSC suditi Pavle Ilić, arbitar koji je nedavno sudio i finale Kupa Srbije između Crvene zvezde i Vojvodine. Nenad Minaković sudiće meč između Radničkog i Javora, dok će Miloš Milanović deliti pravdu na utakmici Mladost – Napredak.


Odlučujuća tri meča u borbi za opstanak igraju se u nedelju od 19.30.

UDARNA VEST.rs (Telegraf.rs)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare