U Novom Pazaru danas Dan žalosti zbog smrti četiri osobe u saobraćajnoj nesreći

Novom Pazaru danas je Dan žalosti na teritoriji tog grada, zbog smrti četiri osobe u teškoj saobraćajnoj nesreći.

Gradska uprava je apelovala na medije, ugostiteljske objekte i organizatore javnih manifestacija da svoj program prilagode odluci o Danu žalosti.

U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u utorak uveče na magistralnom putu Novi Pazar – Raška, u mestu Pilorete, kada je došlo do direktnog sudara putničkih vozila „golf 7“ i „opel astra“, na licu mesta stradali su vozači oba automobila – K. B. (19) i V. S. (69), kao i putnik u „opelu“ M. V. (45), dok je putnica K. V. (56) podlegla povredama u Opštoj bolnici u Novom Pazaru.

Povređene su još dve osobe, od kojih je jedna sa lakšim povredama zbrinuta u novopazarskoj bolnici, dok je druga zbog teških telesnih povreda prevezena u Urgentni centar u Beogradu.

UDRNA VEST.rs (Telegraf.rs/Tanjug)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare