Ponovo dojave o bombama u Crnoj Gori: Pretnja napadom u 24 osnovne i srednje škole

Na mejl adrese Vlade, policije, Agencije za nacionalnu bezbednost i više medija stigla je pretnja navodnim bombaškim napadom u 24 škole, uz fotografiju automatskog oružja.

Pošiljac ne navodi u kojim školama su navodno podmetnute eksplozivne naprave, prenele su Vijesti.

Naveo je samo da se radi samo o osnovnim i srednjim školama.

Jedna od pretnji, saznaju nezvanično „Vijesti“, stigla je i na adresu OŠ „Savo Pejanović“ u centru Podgorice. Učenici iz prve smene poslati su kući.

UDARNA VEST.rs(Telegraf.rs)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare