Prva fotografija Milice Todorović sa sinom: Napustili Beograd, evo gde uživaju – pevačica ga snažno grli

Dva meseca otkako se porodila, pevačica Milica Todorović otišla je u rodni Kruševac.

Pevačica je pred Uskrs spakovala kofere i napustila Beograd, kako bi za praznike bila uz svoju porodicu.

Muzička zvezda se ne odvaja od sina Bogdana, a sada je sa njim podelila emotivni trenutak.


Na društvenoj mreži Instagram prvi put je podelila fotografiju sa svojim naslednikom.

Milica Todorović sa sinom

Foto: Instagram/milicatodorovicofficial

Malog Bogdana držala je u naručju, a obukla mu je teget odelce i kapicu na pruge.

Milica nije skidala osmeh s lica dok je Bogdan uživao i pozirao na njenom ramenu.

Podsetimo, u porodici Milice Todorović danas se slavi. Njena majka Jasmina proslavlja rođendan, a pevačica joj se obratila ovim povodom:

– Majčice, srećan ti rođendan – napisala je Milica Todorović uz emodži srca.

UDARNA VEST.rs (Telegraf.rs)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare