PRETUČEN TINAJDŽER NA NOVOM BEOGRADU! Navijači ga pitali za koga navija, pa ga prebili!

Tinejdžera je napala grupa za sada nepoznatih mladića, koji su prethodno izašli iz automobila.

Tinejdžer (15) brutalno je pretučen u utorak ispred srednje škole na Novom Beogradu!

Kako nezvanično saznaje Telegraf, tinejdžera je napala grupa za sada nepoznatih mladića, koji su prethodno izašli iz automobila. Mladići su mu prišli, pitali da li navija za Partizan, a onda su počeli da ga tuku rukama i nogama. Tinejdžer je zadobio lakše povrede dok policija traga za napadačima.

UDARNA VEST.rs(republika)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare