„Putevi Srbije“: Saobraćaj iz pravca Beograda ka Novom Sadu odvijaće se u normalnom režimu

JP „Putevi Srbije“ demantovalo je sinoć objave pojedinih medija da je to preduzeće navodno objavilo spisak zatvorenih i alternativnih saobraćajnica do 10. novembra i da je većina puteva ka Novom Sadu zatvorena,

Iz “Puteva Srbije“ su u saopštenju naglasili, kako su naveli, “radi tačnog i istinitog informisanja celokupne javnosti“, da će se saobraćaj iz pravca Beograda ka Novom Sadu odvijati u normalnom režimu i da “putni pravci ka Novom Sadu neće biti zatvoreni“.

„U zoni radova na rehabilitaciji petlje Beograd, smera Novi Sad – Niš/Čačak i Niš/Čačak – Novi Sad, na glavnom putnom pravcu za saobraćaj biće obezbeđene po dve saobraćajne trake za svaki smer – nema obustave saobraćaja!“, navodi se u saopštenju.

U zoni petlje Beograd, smer Šid – Novi Sad, paralelna rampa biće zatvorena za saobraćaj.

Alternativni putni pravci su: petlja Ikarbus – petlja Beograd – Novi Sad, zatim petlja Beograd – petlja Surčin – Novi Sad i petlja Surčin jug – petlja Surčin 1 – petlja Beograd – Novi Sad.

Sve naplatne rampe biće u funkciji, dodaje se u saopštenju.

„Detaljne i tačne informacije o radovima i stanju na putevima u realnom vremenu možete pratiti na našoj internet prezentaciji putem linka https://www.putevi-srbije.rs/index.php/sr/stanje-na-dr%C5%BEavnim-putevima“, navode iz „Puteva Srbije“.

UDARNA VEST.rs (Telegraf.rs/Tanjug)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare