„Brat ti nije dobro“ Janjuš o potresnim detaljima trenutka kada je saznao za smrt Mihaila: „Pitao sam samo…“

Marko Janjušević Janjuš, pre dve godine doživeo je stravičnu porodičnu tragediju kada se njegov rođeni brat, Mihailo Janjušević, ubio u 27. godini.

Janjuš je bio učesnik rijalitija kada se tragedija desila, a sada je u „Eliti 9“ detaljnije progovorio o tom teškom danu.

On se sa Mikijem Dudićem osamio u dvorištu i prisetio se scene koju nikada neće zaboraviti:

 Deset uveče, dvojica iz obezbeđenja ti dolaze i ovako ih gledaš. Približavaju se tebi, a ti znaš da se nešto desilo. Ja sam osetio pre nego što su došli. Zabolela me bila glava, probudio me bol. To je bilo negde oko pola deset, ja se budim i tražim lek za glavu. Sve me boli, vrat. Ne mogu da gledam na oči. Seo tu, popio lek i čekao da zazvoni ovo. Sedim ispred i vidim kreću prema meni, a osećaj, da ti ne objašnjavam kakav. Izlazim, približavam se tamo, vidim auto od bivše žene, e tad mi ono, mrak na oči – rekao je Janjuš.

Otkrio i kako je saznao za gubitak brata.

– Ulazim unutra, tu bivša žena i tetka. Sećam se prvo što su mi rekli je: „Sa Krunom je sve dobro“. Ja pitam „Pa sa kim nije dobro?“, kaže „Brat ti nije dobro“, pa reko „Da li je živ?“, kaže „nije“ – otkrio je Janjuš Mikiju situaciju.

Na godišnjicu smrti Mihaila, Janjuš se emotivno obratio na Instagramu:

– 365 dana brate moj… Doći ću ti sutra da znaš, biću pored tebe. Opet ću ćutati i gledati tvoju sliku i neću opet prihvatiti da te nema –napisao je Janjuš i postavio uplakani emotikon.

Podsetimo, Mihailo Janjušević bio je model i strastveni zaljubljenik u teretanu.

UDARNA VEST.rs(Telegraf.rs)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare