Fudbaleri Crvene zvezde napravili su lepu uvertiru pred gostovanje Bragi u 3. kolu Lige Evrope.
Crveno-beli su u okviru 12. kola Super lige Srbije pred praznim tribinama na stadionu „Rajko Mitić“ savladali IMT rezultatom 6:1 (3:0).
Ovom pobedom tim Vladana Milojevića se vratio na prvo mesto prvenstva Srbije.
Crveno-beli iz deset utakmica imaju 30 bodova, dva više od Partizana, uz utakmicu manje.
Het-trik na ovoj utakmici postigao je Milan Ivanić. Prvi gol na meču je postigao Marko Arnautović, a u strelce se upisao i Vasilije Kostov. Kostov, koji je nasledio kapitensku traku posle izlaska Ivanića iz igre, upisao je i dve asistencije.
Šesti pogodak za crveno-bele delo je Luke Zarića, koji je prethodno upisao i asistenciju.
Jedini gol za goste postigao je Aleksa Mitić.
Crveno-bele u četvrtak očekuje gostovanje Bragi u Portugaliji.
UDARNA VEST.rs (Kurir)