„POTRESEN SAM NEMIROM I HAOSOM KOJI SE DEŠAVA“ Nikola Rokvić se oglasio povodom brojnih napada na sebe i svoju porodicu! 

On je napisao objavu na Instagramu gde je opisao šta trpi kao i da je njegov put put ljubavi.

Pevač Nikola Rokvić oglasio se u poruci na Instagramu, gde se osvrnuo se pritiske koje trpi jer javno ne komentariše akturelne događaje oko blokada u Srbiji, otkrivajući da su ga ljudi napadali i vređali dok je šetao sa decom. Rokvić je poručio da njegov put ostaje put ljubavi, porodice, vere i humanitarnog rada.

Nikola Rokvić se oglasio povodom, kako ističe, napada koja trpi jer se ne oglašava povodom zaoštrene situacije u Srbiji i dnevnih blokada u više gradova u Srbiji.

Ostatak članka je ispod videa

On je napisao objavu na Instagramu gde je opisao šta trpi kao i da je njegov put put ljubavi.

 Napadate me zašto ne komentarišem potresne događaje koji se dešavaju na ulicama mog grada ali i cele Srbije! Nazivate me pogrdnim imenima dok šetam sa decom kroz grad! Potresen sam nemirom, prekomernom silom i haosom koji se dešava. Nadam se pravdi i odgovornosti za tragediju koja nas je sve zadesila!

Svestan sam kao i svi mi da mnoge stvari ne valjaju da mnogo toga treba menjati ali da pljunem na nekoga ko je u životnoj drami moje porodice a prvenstveno borbi moga oca bio tu za nas u svakom trenutku i dao sve od sebe da moj otac ozdravi, moji principi i ljudski stavovi mi ne dozvoljavaju da to učinim. Te stvari se nikada ne zaboravljaju!

Već nekoliko meseci gledam preleteče i licemere koji nisu počistili svoje dvorište ali su ce inercijom događaja prozivani javno na mrežama. I oni su super. Te objave na mrežama ih čine borcima za pravdu a pitanje je da li su ikad mrdnuli prstom i žrtvovali se za kolektivno dobro! Bitna je tastatura.

Šta god da uradim znam da ću biti pogrdno komentarisam, napadan ako šta treba da ne i linčujte ali ću svoj krst, verujem uz Božiju pomoć i izneti do kraja. Zato ovim implikno poručujem i jednima i drugima i trećima da od mene ne traže više političke podrške u politici se ne razumem, tačnije u svu politiku.

Moj put je put ljubavi, mira, porodice, muzike i humanitarnog rada kroz koji se već dugi niz godina borim da promenim sistem vrednosti i donesem dobrobiti mojoj Srbiji! Molitveno za srpski narod i nedužno stradale ljude! – napisao je Rokvić.

UDARNA VEST.rs(republika)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare