U toku noći, nešto posle ponoći, izbio je požar u kafiću „Ok.no“ koji se nalazi u samom centru Beograda, na Obilićevom vencu. Prema izjavama očevidaca, postoji sumnja da je lokal namerno napadnut.
Kako svedoče slike sa lica mesta, izlog lokala je polomljen, a staklo razbijeno na više mesta. Na terenu su odmah intervenisale vatrogasne ekipe i policija, koje su ugasile vatru i obezbedile mesto događaja.
– Čuo se jak prasak, a zatim je sve počelo da gori. Staklo je bilo svuda po ulici i bašti lokala – rekao je jedan od očevidaca za Republiku.
Zasad nema informacija o povređenima, ali je pričinjena znatna materijalna šteta. Policija je započela uviđaj i istraga je u toku.
Više informacija biće poznato tokom dana.
UDARNA VEST.rs(republika)