U jednom prestižnom beogradskom restoranu dva poznata pevača Dado Polumenta i Peđa Jovanović su promovisali zajednički duet „Lijepo zlo“.
Dvojica pevača koji iza sebe imaju izgrađeno ime i karijere, a publika ih voli zbog velikih hitova priredili su muzički događaj za pamćenje zvanicama koje su došle da isprate događaj i uživaju u novom duetu.
Dado Polumenta izvesno vreme nije bio prisutan na sceni a u međuvremenu se ostvario kao porodičan čovek, što se vidi u njegovoj pojavi. Na promociji se pojavila i Dadova supruga Ivona Polumenta koja je svojom lepotom i elegancijom zasenila sve.
Ona je sve vreme bila u društvu pevača i prava mu je podrška kako u profesionalnom tako i u privatnom životu.
Prelepa Ivona je za ovu priliku odabrala belo odelo dok joj je valovita plava kosa bila raspuštena.
Inače nju mnogi smatraju prirodnom lepoticom jer ako je suditi po fotografijama na Instagramu, koristi vrlo malo šminke i često ističe prirodnost kao imperativ.
Dado Polumenta se pojavio u svečanom crnom odelu dok je Peđa Jovanović na sebi nosio krem sako i bio jednako elegantan u skladu sa povodom.
UDARNA VEST.rs(Telegraf.rs)