Veliki požar izbio je tokom noći u Novom Sadu na ulazu u Begeč u jednom industrijskom objektu.
Prema informacijama koje su se pojavile na društvenim mrežama, požar je zahvatio pogon sa bojama, lakovima i drvenom građom.
Vatrogasci iz Novog Sada, Futoga, Bačke Palanke i okolnih DVD-ova su nekoliko sati biliu borbi sa vatrenom stihijom.
Prema prvim informacijama, na svu sreću nema povređenih.
Za sada nije poznat uzrok požara.
UDARNA VEST.rs (Telegraf.rs/192_rs)