Ljubavni život pevačice oduvek je bio tema interesovanja javnosti
Na fotografiji sa plaže pohvaljene su njene duge noge i izvajano telo
Pevačica Alka Vuica i te kako vodi računa o fizičkom izgledu, za koji mnogi smatraju da se godinama ne menja.
FOTO: ALKA.VUICA / INSTAGRAM
Naime, na društvenim mrežama ponovo se zavrtela fotografija sa plaže, gde Alka pozira na suncu, a svi su hvalili njene duge noge i izvajano telo.
– „Ma nemoguće“, „Izgleda 20 godina mlađe“, „Svakako je prelepa“, bili su samo neki od komentara ispod objave – bili su samo neki od komentara koje su joj ljudi pisali na društvenim mrežama.
Bila u vezi sa oženjenim sportistom
Podsetimo, ljubavni život Alke je oduvek bio interesantan javnosti, a ona je šokirala sve kada je priznala da je sa jednim oženjenim fudbalerom bila u vanbračnoj zajednici.
Inače, nedavno je pričala o prevarama, pa je priznala da je mnogo puta oprostila muškarcima kada su bili neverni.
– Puno puta sam oprostila prevaru. Mislim da su me svi moji frajeri varali. Imala sam buran život, ali zanimljiv.
Takve prevarante volim očigledno. Rokeri su nekada bili face, u moje vreme. Dan danas bih pre izabrala muzičara nego fudbalera. Volim ih, mi smo druga raja. Kad uzme gitaru pa mi zasvira. – izjavila je ona u emisiji „Ami G show“.
UDARNA VEST.rs (Blic)