„NE SLUŠAM NIKOG DRUGOG I NE SLUŽIM NIKOME DRUGOM OSIM SVOM NARODU I SVOJOJ SRBIJI“ Predsednik Vučić: Mi radimo samo za Srbiju!

Kad ste samostalna zemlja i nezavisna, napadaju vas svi, kazao je predsednik.

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je da „ne sluša nikog drugog i ne služi nikome drugom osim svom narodu i svojoj Srbiji“.

„Kad ste samostalna zemlja i nezavisna, napadaju vas svi. Mi radimo samo za Srbiju i naš je posao da radimo za Srbiju. Nažalost, u Srbiji je malo onih koji Srbiju pretpostavljaju svemu i svima drugima. Mi smo samostalna i nezavisna zemlja koja je na evropskom putu, ali koja je imala hrabrosti da svog najvišeg predstavnika pošalje na paradu u Moskvu i da će imati dobre odnose sa svima. Meni je drago da svi poštuju Srbiju, ali sam ja ponosan na to što ne slušam nikog drugog i ne služim nikom drugom, osim svom narodu i svojoj Srbiji, istakao je predsednik. 

UDARNA VEST. RS (Kurir)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare