MLADIĆ (19) UBIJEN NA IBARSKOJ MAGISTRALI Napalo ga više lica, dvojica privedena

Ima i povređenih u ovom zločinu, usled čega su zbrinuti u Urgentnom centru

Prema prvim informacijama, mladić (19) ubijen je danas na Ibarskoj magistrali, saznaje Kurir.

Kako saznajemo, u napadu je učestvovalo više lica, a dvojica mladića su osumnjičena. 

– Dvojica osumnjičenih starosti 21 i 17 godina su privedena na saslušanje – otkriva izvor Kurira. 

Policija je još uvek na licu mesta, a prema prvim informacijama, ima i povređenih u ovom zločinu, usled čega su zbrinuti u Urgentnom centru

Stanje povređenih trenutno nije poznato, kao ni motiv zločina. 

Uskoro opširnije…

UDARNA VEST.rs (Kurir.rs)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare