Nastavnički plenum XIV beogradske gimnazije doneo je odluku da se od sutra kreće na nastavu, a odmah nakon ove odluke, Vanredni učenički plenum doneo je odluku o 24-časovnoj blokadi škole.
„Pozivamo učenike da se priključe i podrže blokadu do sutrašnjeg plenuma, kada će biti doneta naredna odluka o daljim koracima„, poručuju u objavi đaci.
Takođe, oni pozivaju učenike da „bez obzira na mišljenje i stav, sutra prisustvuju plenumu i učestvuju u diskusiji“.
UDARNA VEST.rs (Blic)