Zvezda dobila najlakšeg rivala u polufinalu Kupa Srbije, derbi se igra na Karađorđu

Žreb za polufinale Kupa Srbije u fudbal održan je danas u Staroj Pazovi, a branilac trofeja Crvena zvezda imala je dosta sreće prilikom izvlačenja kuglica!

Naime, crveno-beli su dobili najlakšeg rivala, ekipu Napretka, a priotom će polufinale 7. maja igrati na svom stadionu – Marakani!

– Nikad se ne zna, rival je izuzetno težak, valjda je lepota igre u tome da svako može da pobedi, pa čak i na Marakani. Zvezda je ekipa kojoj se ne preti – poručili su iz Napretka.

Drugi polufinalni par čine Vojvodina – TSC, uz napomenu da će ovaj susred da se igra na Karađorđu. Žreb nije imao nikakvih „zabrana“, te je svako sa svakim mogao da igra.

Finale je na programu 22. maja u Zaječaru, a zanimljivo je da bismo mogli da gledamo reprizu prošlogodišnjeg finala u kom je Zvezda savladala Vošu rezultatom 2:1.

Drugi par: Vojvodina – TSC

Prvi par: Crvena zvezda – Napredak

UDARNA VEST. RS (Telegraf)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare