ZBOG SAHRANE SAŠE POPOVIĆA ODLOŽILA IZBACIVANJE PESME! Pevačica donela odliku, pevači sve obaveze pomeraju zbog najtužnijeg dana na estradi

Sa emitovanjem su stale brojne emisije na Grand televiziji, a poznati mahom otkazuju događaje, kako bi u miru ispratili Popovića

Pevačica koja važi za jedan od najmoćnijih domaćih vokala, Simona Miloševićtužna je zbog odlaska estradnog magaSaše Popovića.

Nakon vesti da je preminuo osnivač i kreativnidirektor Grand produkcije, mnogi su ostali tužni i zatečeni.

Sa emitovanjem su stale brojne emisije na Grand televiziji, a poznati mahom otkazuju događaje, kako bi u miru ispratili Popovića.

Simona, koja je jedno vreme učestvovala u „Zvezdama Granda“, kao i „Pinkovim zvezdama“, odložila je premijeru svoje pesme za drugi datum.

O tome je obavestila javnost objavom na Instagramu:

„Dragi moji, u dogovor sa mojim saradnicima odlučila sam da planiranu premijeru za 5. mart pomerim na sledeću nedelju, obzirom na to da će se sahrana dragog i cenjenog Saše Popovića održati u četvrtak 6. marta i da trenutno nikome sa muzičke scene baš i nije do pesme.

Odlazak ovog izuzetnog čoveka, koji je neizbrisivo obeležio muzičku i estradnu scenu, gubitak je ne samo za njegovu porodicu i prijatelje već i za celokupnu muzičku industriju. Negova vizija, trud i nepresušna energija stvorili su prilike za brojne generacije umetnika, među kojima sam i ja.

UDARNA VEST.rs (Kurir)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare