VUČIĆ STIGAO U BANJALUKU Večeras sastanak sa Dodikom

Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić dolazi danas u radnu posetu predsedniku Republike Srpske Miloradu Dodiku, saopšteno je iz kabineta Dodika.

Vučić je stigao u Banjaluku, a na banjalučkom aerodromu dočekao ga je premijer Srpske Radovan Višković.

Kako je navedeno, predsednici Republike Srpske i Republike Srbije razgovaraće u Palati Republike, nakon čega će biti održana konferencija za medije.

Predsednik Vučić otputovao je večeras, posle sednice Saveta za nacionalnu bezbednost, u Banjaluku, navodeći da u Banjaluku ide posle sramne, protivpravne, antidemokratske presude protiv Dodika, koja je, kako je istakao, usmerena na rušenje RS i urušavanje pozicije srpskog naroda.


Vučić je naveo da je obaveza Srbije i svih nas da uvek budemo uz Republiku Srpsku.

UDARNA VEST.rs (Kurir)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare