Drama u Gradskoj upravi Beograda: Zbog dima evakuisani zaposleni, na terenu 17 vatrogasaca

Zbog dima koji se jutros osetio u Upravi Grada Beograda zaposleni su evakuisani i na terenu je pet vatrogasnih vozila sa 17 vatrogasaca, saznaje Tanjug.

Ministarstvo unutrašnjih poslova je dojavu o dimu, zbog kojeg su se upalili alarmi u Gradskoj upravi u Ulici Kraljice Marije broj 1, dobio je u 7.45 časova i intervencija je u toku.

UDARNA VEST.rs(Telegraf.rs/Tanjug)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare