JEZIV INCIDENT NA BANJICI Muškarac pao ispred autobusa!

Sinoć je u Beogradu na Banjici došlo do uznemirujućeg incidenta kada je muškarac pao ispred autobusa gradskog prevoza koji je bio u pokretu. Vozač autobusa odmah je prikočio, međutim prešao je preko nesrećnog čoveka.

Do incidenta je došlo na stajalištu gradskog prevoza u blizini TC Banjica.

„Na svu sreću, vozač je reagovao na vreme“, objavljeno je na Instagram stranici „moj_beo_grad_“.

Za sada nije poznato zašto je muškarac pao, koje je povrede zadobio, niti u kakvom je stanju.

UDARNA VEST.rs (Blic)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare