Sinoć je u Beogradu na Banjici došlo do uznemirujućeg incidenta kada je muškarac pao ispred autobusa gradskog prevoza koji je bio u pokretu. Vozač autobusa odmah je prikočio, međutim prešao je preko nesrećnog čoveka.
Do incidenta je došlo na stajalištu gradskog prevoza u blizini TC Banjica.
„Na svu sreću, vozač je reagovao na vreme“, objavljeno je na Instagram stranici „moj_beo_grad_“.
Za sada nije poznato zašto je muškarac pao, koje je povrede zadobio, niti u kakvom je stanju.
UDARNA VEST.rs (Blic)