UMRO DEKA (84) KOGA JE POKOSIO MOTORISTA NA PEŠAČKOM! Detalji teške nezgode u centru Beograda!

Na Vojno-medicinskoj akademiji u Beogradu noćas je umro Pero A. (84), saznaje Telegraf.

On je teško povređen sinoć oko 20 sati u Brankovoj ulici kada ga je na pešačkom pokosio motociklista N.M. (31).

Po nalogu Prvog osnovnog javnog tužilaštva naređena je obdukcja tela stradalog.

Kako saznajemo, nesrećni čovek je prelazio ulicu na pešačkom kada ga je „pokosio“ motociklista. On je u teškom stanju prevezen na VMA-a gde je nekoliko sati i podlegao  povredama. 

Istragom je utvrđeno da vozač N.M. nije bio pod dejstvom alkohola.

UDARNA VEST.rs(republika)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare