Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu podneće krivičnu prijavu protiv petnaestogodišnjaka iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo teška krađa u pokušaju.
Policija je pronašla osumnjičenog ubrzo nakon što je, kako se sumnja, pokušao da obije poslovni objekat na Telepu.
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Novom Sadu, protiv njega će biti podneta krivična prijava u redovnom postupku.
UDARNA VEST.rs(kurir)