OTKRIVEN RAZLOG! Jelena Karleuša NAPUŠTA Srbiju!

Pop diva Jelena Karleuša uskoro će napustiti Srbiju i otići u Švajcarsku, gde joj je zakazan nastup. Ona će 1. marta nastupiti u jednom poznatom klubu u Ditlikonu, mestu blizu Ciriha, gde živi dosta naših ljudi. U ovom klubu je nastupala i u novembru prošle godine, gde je atmosferu dovela do usijanja.

Ovo će biti prvi Karleušin nastup u inostranstvu nakon gašenja Instagram profila, koji još uvek nije vratila. Inače, pre nego što je nestala sa popularne društvene mreže, Karleuša je otpratila svoju prijateljicu, pevačicu Milicu Pavlović.

Milica je u okviru svoje turneje „Lav“ održala koncert u Skoplju ovog vikenda, gde je za okupljenje medije, između ostalog govorila i o Karleušinom potezu.

– Nemojte mi zameriti, gledam da se malo sklonim sa društvenih mreža. Moj menadžment se bavi društvenim mrežama i ostalim. Svako ima pravo da radi onako kako smatra da treba i ja svačiju odluku poštujem. Ako vi saznate nešto, recite mi, ja ne znam ništa – rekla je Milica.

Podsetimo, Milica i Jelena su godinama prijateljice, a kruna ovom odnosu bio je njihov duet pod nazivom „Mashallah“ u sklopu Karleušinog albuma „Alpha“. Njihova pesma je u rekordnom roku došla do velikog broja pregleda i pozitivnih komentara. Iako je na ranijim koncertima pevala ovu pesmu, Milica ju je u Skoplju izbacila iz repertoara.

UDARNA VEST.rs(republika)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare