„SREĆAN BADNJI DAN BRAĆO SRBI“ Veljko Ražnatović pravi domaćin: Ranom zorom otišao u šumu, evo ko mu pravi društvo (FOTO)

Veljko Ražnatović rano jutro otišao je u šumu po badnjak i ispoštovao pravoslavni običaj.

Veljko Ražnatović je poranio i u zoru sa prijateljima otišao po badnjak. U dubokim čizmama okružen snegom Veljko je držao sekiru u jednoj ruci, a u drugoj badnjak i čestitao praznik.

– Srećan Badnji dan braćo Srbi, napisao je Veljko u opisu fotografije sa badnjakom.

veljko ražnatović.jpg

Foto: Instagram

Podsetimo, Veljko je sa porodicom protekle dane provodio na Kopaoniku gde su uživali u skijanju.

Veljko Ražnatović

Pogledajte kako su uživali na planini Veljko i njegova porodica Foto: Print Screen, Printscreen

UDARNA VEST. RS (Kurir.rs/ Blic/Printscreen Instagram)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare