Otkrivamo šta se zaista dogodilo u Šapcu: Građani javili da su čuli pucnjavu, krenula panika

U Šapcu je večeras došlo do panike, a građani su prijavljivali da čuju pucnjavu. Kako Telegraf.rs saznaje u pitanju je bila lažna prijava za ubistvo.

Kako saznajemo, muškarac je pozvao policiju i prijavio da je ubio četvoro ljudi.

Na lice mesta došlo je najmanje pet policijskih vozila i Hitna pomoć, a prema rečima svedoka muškarac je bio vidno nadrogiran, te je prasnuo u smeh i rekao da je sve bila novogodišnja šala.

Deo ulice je zatvoren.

Kako saznajemo, muškarac je pucao je sa prozora zgrade dok nije ispraznio ceo šaržer, a potom prijavio da je izvršio ubistvo.

Policija je utvrdila da se radi o lažnoj uzbuni.

https://www.instagram.com/reel/DESzVlPNeHA/?igsh=MjBuMjE4OTlhYjZl

UDARNA VEST.rs (Telegraf.rs)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare