Budući da je decembar u znaku praznične euforije i nastupa za poznate i Jelena Karleuša je izuzetno vredna u ovom periodu
Budući da je decembar u znaku praznične euforije i nastupa za poznate i Jelena Karleuša je izuzetno vredna u ovom periodu.
Naša muzička zvezda nastupila je sinoć, 12. decembra, na Jahorini. U efektnom pripijenom kombinezonu i fantastičnom energijom kojom zrači, Jelena je očarala sve koji su te noći mogli da je vide.
Budući da je njoj ovo prva poseta Jahorini, bila je prilično uzbuđena i podelila je utiske.
– Kada smo se peli ka hotelu videla sam krdo konja nasred put. To su divlji konji? Imate divlje konje? To mi je fascinantno. Imate divnu prirodu. Isto bih se obradovala i medi i vuku i lisici samo da su zdravi i da ih niko ne ubije – započela je ona razgovor, a onda se nadovezala na pitanje da li voli generalno zimu ili je samo posmatrač snega preko prozora:
– Ja volim hladno. Žao mi je životinja i kada im je hladno, kada su u surovim uslovima. Mi smo privilegovani kao vrsta da gledamo sneg iz toplih domova. Ja nisam zimogrožljiva iako sam lav u horoskopu, letnje dete, ali nikad ne nosim jakne, bunde, čarape. Više mi smeta kada je toplo nego hladno – navela je ona.
UDARNA VEST. RS (Kurir)