Voditeljka Pink televizije, Jovana Jeremić, trenutno je u Americi, gde je otišla posebnim, poslovnim povodom – kako bi izveštavala sa predsedničkih izbora.
Jovana je sinoć prisustvovala završnom mitingu Donalda Trampa u Virdžiniji.
Iako joj voditeljki Pinka kasnio voz pa nije uspela da stigne na vreme, ona je ipak uspela da uđe na skup i iz blizine snimi Trampa.
– Već smo kasnili, zato što je vašingtonski voz kasnio. Tako da, kasne vozovi i ovde u Americi – rekla je Jovana Jeremić u javljanju na Pink televiziji.
Sve je podelila putem svog Instagram profila sa svojim pratiocima.
Podsetimo, voditeljka Jovana Jeremić izveštavaće iz Amerike o najnovijim dešavanjima kada su u pitanju američki izbori.
UDARNA VEST.rs(Telegraf.rs)