Jovana Jeremić zakasnila na Trampov miting, na putu je zadesila nezgoda: Besno se oglasila, pa usledilo…

Voditeljka Pink televizije, Jovana Jeremić, trenutno je u Americi, gde je otišla posebnim, poslovnim povodom – kako bi izveštavala sa predsedničkih izbora.

Jovana je sinoć prisustvovala završnom mitingu Donalda Trampa u Virdžiniji.

Iako joj voditeljki Pinka kasnio voz pa nije uspela da stigne na vreme, ona je ipak uspela da uđe na skup i iz blizine snimi Trampa.

– Već smo kasnili, zato što je vašingtonski voz kasnio. Tako da, kasne vozovi i ovde u Americi – rekla je Jovana Jeremić u javljanju na Pink televiziji.

Sve je podelila putem svog Instagram profila sa svojim pratiocima.

Podsetimo, voditeljka Jovana Jeremić izveštavaće iz Amerike o najnovijim dešavanjima kada su u pitanju američki izbori.

UDARNA VEST.rs(Telegraf.rs)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare