TEŠKA SAOBRAĆAJKA U CENTRU BEOGRADA! Delovi automobila rasuti po ulici Džordža Vašingtona

U Ulici Džordža Vašingtona dogodio se sudar dva vozila, naizgled prilikom pokušaja skretanja, piše Telegraf.rs

U udesu su učestvovala dva vozila, „pežo“ beogradskih i „fijat“ rumskih tablica.

Trenutno nema informacija o eventualnim povređenima, a policija vrši uviđaj.

Ekipe Hitne pomoći su na licu mesta, a saobraćaj je otežan.

UDARNA VEST.rs(republika)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare