KOSTA KECMANOVIĆ DOVEDEN U SPECIJALNI SUD!

Dečak-ubica doveden je u kolima Hitne pomoći i pratnji policije na suđenje u Specijalni sud.

Kosta Kecmanović koji je 3. maja ubio devetoro učenika i radnika obezbeđenja Osnovne škole „Vladislav Ribnikar“ u Beogradu trebalo bi danas da bude doveden u prostorije Specijalnog suda u Beogradu, gde će biti nastavljen krivični postupak koji se vodi protiv dečakovih roditelja Miljane i Vladimira Kecmanovića.

On je sa Klinike za neurologiju i psihijatriju za decu i omladinu doveden u Specijalni sud u kolima Hitne pomoći i u pratnji policije.

Ispred suda je opsadno stanje, mere bezbednosti su na najvišem nivou.

UDARNA VEST.rs(republika)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare