Uhapšen muškarac zbog krađe sedam bicikala u Novom Sad

Policija u Novom Sadu uhapsila je M. J.(34) iz Žablja koji se sumnjiči da je ukrao sedam bicikala u Novom Sadu.

On je osumnjičen da je pre tri dana ukrao šest bicikala iz biciklane u Kisačkoj i jedan iz hodnika zgrade u Temerinskoj ulici.

Policija je pronašla osumnjičenog, kao i šest bicikala koje je ukrao iz biciklane u Kisačkoj.

Nakon saslušanja, nadležni sudija odredio je M.J. pritvor u trajanju do 30 dana.

UDARNA VEST.rs (Telegraf.rs)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare