Mlada Vranjanka (24) našla se u centru pažnje nakon što je Osnovno tužilaštvo u Vranju podnelo krivičnu prijavu protiv nje zbog ugrožavanja sigurnosti sugrađanke (19). Kako prenose mediji, do incidenta je došlo nakon što je osumnjičena raskinula emotivnu vezu sa mladićem koji je zatim započeo vezu sa žrtvom, što je izazvalo bes kod Vranjanke.
Reakcija u kafiću
Prema izvorima, mlada Vranjanka je navodno ušla u kafić u centru grada i izvadila nož, preteći žrtvi koja je krenula ka toaletu. Situacija je bila napeta, a osumnjičena je bila spremna da upotrebi nož kako bi zastrašila svoju suparnicu.
U jednom trenutku, pozvala je i drugaricu zapretivši da će sadašnju devojku bivšeg momka iseckati na komade, ubiti i da će je zapamtiti. Ali, srećom do fizičkog kontakta između njih dve nije došlo.
UDARNA VEST.rs(republika)