Džejlin Smit nakon Partizana ide u Zvezdinu „koloniju“

Bivši košarkaš Partizana Džejlin Smit je našao novi klub i to ni manje, ni više, nego malu „Zvezdinu koloniju“.

Naime, njega će naredne sezone trenirati Dejan Radonjić, dok će mu saigrač biti Marko Simonović, a direktor košarkaških operacija Nemanja Bjelica.

Sve ovo vas može dovesti do zaključka da će naredne godine biti igrač Baščešehira, sa kojim će nastupati u Evrokupu.

On je prethodne sezone nastupao za Partizan u kom je beležio prosečno 6.7 poena, 1.7 skokova, 1.3 asistencije i skoro jednu ukradenu loptu po utakmici.


UDARNA VEST.rs (Telegraf)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare