U ovom gradu u Srbiji je trenutno 41 stepen! Sve gori, napolju kao da „duva fen“: Najnoviji presek RHMZ 

Najnoviji podaci Republičkog hidrometeorološkog zavoda mere u Novom Sadu 41 stepen i time ovaj grad dobija titulu najtoplijeg.

Termometar meri 37 stepeni, ali subjektivni osećaj je 41, pokazuju podaci.

Sremska Mitrovica i Ćuprija takođe „gore“ sa 38 stepeni, dok je u Beogradu 37.

Ove temperature izmerene su danas u 14 časova.

Najprijatnije je na Zlatiboru gde je 23 stepena.

UDARNA VEST.rs(Telegraf.rs)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare